Dahiliye
06 Nisan 2022

                                                            Uzm. Dr. Edip KAPI
                                                  İç Hastalıkları Uzmanı 

                   
                                                                         Özgeçmişi

 1984 yılında Mekke’de doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Antakya da tamamladı. 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi tıp fakültesinde tıp eğitimine başladı. 2006 yılında Gaziantep üniversitesi tıp fakültesine yatay geçiş yaptı. 2010 yılında üniversiteden mezun olup aynı yıl Nizip Devlet hastanesi acil servise atandı. 2012 yılında Altınözü devlet hastanesinde göreve başladı. 2013 yılında tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Kafkas üniversitesi tıp fakültesi iç hastalıkları anabilim dalında göreve başladı. 2017 yılı kasım ayından bu yana Reyhanlı Devlet Hastanesinde iç hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır. İyi derecede arapca ve ingilizce bilmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Uzm.Seyhan EROL
İç Hastalıkları Uzmanı
                                                                       Uzm.Dr. Kamil CEZGİN
                                                             İç Hastalıkları Uzmanı        
                                                                                Özgeçmişi

    1970 yılında Adana’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Adana da tamamladı. 1988 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi tıp fakiütesin de eğitimine başladı. 1995 yılında üniversiteden mezun olup aynı yıl Genel Kurmay Başkanlığı KKTC 28.Mot.P.Tüm.Top.Alayı Baştabipliği’ne atandı. 1998-2002 yılları arasında 6.Kolordu komutanlığı Sağ.Şb.Md.ve Baştabipliği yaptı.2002-2008 yılları arasında çeşitli özel sağlık kuruluşlarında çalıştı.2008-2009 yılları arasında Sağlık Bakanlığı 112 sağlık hizmetlerinde görev yaptı.2009 yılında tıpta uzmanlık sınavını kazanarak MKÜ tıp fakültesi iç hastalıkları anabilim dalında göreve başladı. 2014 yılı Mayıs ayından bu yana Reyhanlı Devlet Hastanesinde iç hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır. İyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
                                                                        Uzm.Dr. Sami YILMAZ
                                                             İç Hastalıkları Uzmanı 
                                                                            
                                                                                    Özgeçmişi

1984 Antakya doğumluyum.7 çocuklu bir ailenin 6. Çocuğu olarak dünyaya geldim.ilk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra liseyi Osman Ökten Anadolu lisesini bitirerek tamamladım.tıp fakültesini Eskişehir Osmangazi üniversitesini okudum.iç hastalıkları uzmanlığını Malatya İnönü üniversitesi Turgut Özal tıp merkezinde bitirdim.bitirdikten hemen sonra sevdiğim hatay a gelerek Reyhanlı Devlet Hastanesinde göreve başladım Evli ve iki çocuk babasıyım


       
                                                            Uzm. Dr. Adnan Özhan PEKMEZCİ
                                                              İç Hastalıkları Uzmanı